Subscribe Now

Prihláste sa do nášho newslettera. Každý týždeň od nás dostanete nové články, aktuality a historické novinky, ktoré inde nenájdete. Stačí zadať do formulára svoj e-mail.

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

O projekte HistoryLab

HistoryLab je popularizačný portál o dejinách pre všetkých, ktorí v histórii hľadajú nielen zábavu, ale aj poučenie a inšpiráciu. Je akýmsi pomyselným laboratóriom, kde sa na jednom mieste stretávajú nové nápady, výskumy a diskusie, ale aj spájajú záujmové skupiny a aktivisti, čitatelia z radov odbornej i laickej verejnosti.

HistoryLab vznikol v roku 2021 transformáciou portálu HistoryWeb, ktorý založil ešte v roku 2012 archeológ a popularizátor histórie Branislav Kovár a podnikateľ Ján Cílik. Pre široký autorský kolektív odborníkov i laických nadšencov zostáva aj naďalej hlavnou výzvou reflektovať najnovšie výskumy, popularizovať slovenské i svetové dejiny a vytvárať budúcnosť pre minulosť, čo bolo a je hlavným mottom starého i nového portálu.

HistoryLab ponúka široký priestor pre všetkých nadšencov histórie pri zachovaní vysokého odborného štandardu pod vedením našich najlepších historikov, archeológov a ďalších slovenských vedcov. Pripojte sa aj Vy a spoločne dáme histórii novú budúcnosť.

Naši partneri

Podporili nás

Lucia Pašková
Ján Švihran
Vydavateľstvo Premedia
Denník N