Subscribe Now

Prihláste sa do nášho newslettera. Každý týždeň od nás dostanete nové články, aktuality a historické novinky, ktoré inde nenájdete. Stačí zadať do formulára svoj e-mail.

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Vyhrajte lístky do kina na Napoleona a knihu

***SÚŤAŽ SKONČENÁ, ĎAKUJEME ZA ÚČASŤ, GRATULUJEME VÝHERCOM***


Už budúci týždeň docvála do slovenských kín premiéra epického filmu Ridleyho Scotta o Napoleonovi. Vychutnajte si s nami tento filmový zážitok aj vy a zúčastnite sa našej súťaže o 3 lístky pre dve osoby na film a k tomu vám pribalíme novú knihu o Napoleonovi. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku na našom webe a ste v hre. Výhercov žrebujeme už v nedeľu 19. novembra.

Zároveň s filmom vychádza aj nová kniha o Napoleonovi, ktorú prekladal náš redaktor Oliver Zajac a vydáva ju vydavateľstvo MAMAŠ. V knihe sa dočítate, ako to vlastne s tým Napoleonom bolo, nielen čo sa vojvodcovských schopností týka, ale aj jeho chýb, nedostatkov, predností, zásluh, jeho nepriateľov, odkazu aj legiend, ktorými je opradený.

Aký vysoký bol Napoleon Bonaparte?

Z knihy sme vybrali jeden z najrozšírenejších mýtov o Napoleonovi – vraj bol nízky. Koľko v skutočnosti meral Napoleon Bonaparte? Napíšte správnu odpoveď do formulára nižšie (tolerancia 2 cm), pridajte svoje kontaktné údaje a ste v hre. Už v nedeľu 19. novembra budeme žrebovať troch z vás, ktorí vyhrajú lístok do kina pre dve osoby v sieti Cinemax Slovensko a spomínanú knihu.
Partner súťaže:  @itafilm